(nie) standardowo…

pokoj-dzienny-z-tapeta

…czyli jak zmienić nasze mieszkania i domy, aby stały się bardziej funkcjonalne, wygodniejsze i miały indywidualny charakter.

 

Z wielką przyjemnością stwierdzamy, że coraz więcej osób pragnie, aby ich mieszkanie czy dom miały niestandardowy charakter, były funkcjonalne i jak najlepiej spełniały oczekiwania właścicieli. Nie zawsze jest to łatwe ale zawsze można dostosować wnętrze do naszych potrzeb i sprawić, aby wygodniej nam się mieszkało.

 

mieszkanie inne niż wszystkie

To lokal w nowo budowanym bloku. Kiedy projektowaliśmy zmianę układu ścian jeszcze nie był zbudowany. Dało nam to pełną swobodę działania, tym bardziej, że nie ograniczały nas ściany nośne wewnątrz mieszkania. Chodziło przede wszystkim o to, aby mieszkanie było inne od pozostałych w bloku oraz by znaleźć w nim miejsce na wszystkie wymagania przyszłych lokatorów. Pierwotny układ nie był zły i pewnie wiele osób zamieszkało by w nim i nie zwracało uwagi na to, że nie do końca spełnia ich potrzeby. Jednak tu chodziło o jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni.